خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

کلایمت کوال (ClimateQUAL)

  کلایمت کوال (ClimateQUAL) به عنوان یک نکنیک نوین و کاربردی است که در راستای بررسی تاثیر جو سازمانی کتابخانه ها بر کیفیت خدمات ارائه شده در کتابخانه می پردازد این ابزار پژوهش توسط انجمن تحقیقات کتابداری پشتیبانی می شود. که از طریق Stats QUAL قابل دسترس می باشد.

  ابزارهایی که Stats QUAL ارائه می دهد هر دو روش کمی و کیف را پشتیبانی می کند و هدف آن یکسان سازی در ابزارهای پژوهشی مختلف می باشد. که به پژوهشگر کمک می کند داده ها را به آسانی  جمع آوری و تجزیه و تحلیل و نتیجه گیری نماید. در نهایت هدف انجمن تحقیقات کتابداری  ارائه مجموعه ای یکپارچه از ابزارهای پژوهشی کتابخانه است که به استفاده کنندگان از این ابزارهای در یافتن دلیل موفقیت کتابخانه ها‏، کتابخانه های مشتری محور و تعیین نحوه ارائه خدمات کارآمد در کتابهانه کمک می کند.

  برخی از اهداف کلایمت کوال ترویج فرهنگ و جو سالم سازمانی، کمک به کتابخانه ها برای در ک بهتر برداشت کارکنان از جو سازمانی،  شناسایی بهترین روش در مدیریت جو سازمانی می باشد.
  این مطلب تا کنون 29 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : کتابخانه ,ابزارهای ,ارائه ,ابزارهای پژوهشی ,stats qual ,تحقیقات کتابداری ,انجمن تحقیقات ,کلایمت کوال ,انجمن تحقیقات کتابداری ,
  کلایمت کوال (ClimateQUAL)

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر